13 Comments
User's avatar
József Tar's avatar

Mengele szelleme sárgul az irigységtől odalent..!

Csaba Kelemen's avatar

Hitlerék eltörölték az oltáskötelezettséget.

Andrea Gerák's avatar

Hál' Istennek már nagy a gyerekem. Nem lehet ma könnyű szülőnek lenni.

Bora's avatar

Úgy látszik a k_vid ótások megtették akaratfékező és agytompító hatásukat, hogy így önként és bambán rakja fejét és gyerekei fejét a tiló alá ez a nép. Hogy lehet az egy világméretű népirtás esetén, hogy a szintén halálra szánt nyugati országok lakosai számára 4-5 kötelező gyerekkori ótás van, míg itt valami 18 féle súlyosan mérgező kötelező lötty. Borzalom! Még azt is feltételezem, hogy mi "vének", 50-60 évvel ezelőtt is kaptunk valamit azokban az iskolákban beadott kötelező védőoltásokban, amik messze voltak még a gyilkos mRNS borzalmaktól, akár parazitákat, akár mást, nehogy soká éljünk, hullanak is rendesen az idősebb emberek. De ez ami most folyik szándékos és aljas indokból, hatóságilag elkövetett tömeges emberölés és gyermekbántalmazás. Döbbenetes amit ennek a népnek a tudatával műveltek!

Csaba Kelemen's avatar

Nem a gyikolás a cél, hanem a maradandó egészség-károsodás, a civilizációs betegségek.

Ibi's avatar

Ilyenkor kedvem van elszökni a dzungelbe, ahol senki nem kényszerít ránk semmilyen baromságot. (Ha túlélem, szabadságban élhetek. Ha mégsem, az legalább a saját hibámból lehet, nem máséból. )

De a másik oldalról nézve: kedvem harcolni is, szembeszállni ezekkel a senkiháziakkal, akik embertársuk kárára törnek. De nem vagyok se ügyvéd, se befolyásos személy, hogy kisemberként sikerrel járhatnék. .. ...Bár Istennel minden lehetséges.

Ibi's avatar

A who diktatúra igenis az. (Lehet, hogy félreértettük egymást😉)

Csaba Kelemen's avatar

Nem baromság, hanem ellenséges művelet.

Ibi's avatar

Igen, az igaz😪

A józan ész viszont fel nem fogja, hogyan lehetséges ilyesmi. 🤦🏻‍♀️

Miközben a covid injekció bizonyitottan csak kárt okoz az egészségben, az a terrorszervezet, amely ezt lehetővé tette, nyomja tovább a magáét még nagyobb skálán 😭

(Jöjj, Urunk Jézus, mert ez igy nem mehet tovább😪!)

Csaba Kelemen's avatar

Kidobhatjuk az összes társadalomtudományi irányzatot, egyik sem látta előre, sőt értelmezni is képtelen.

GustheBadass's avatar

Ráadásul -ha jól tudom- a kötelező oltások közé is beszivárognak az mRNS alapú modern csodaturmixok és évről-évre újabb nyavalyával bővítik a leküzdendő kórok listáját. Biztos nagyon jót tesz egy kisgyermek immunrendszerének már csak a hagyományos oltásokat alapul véve is. A Pfizer, Moderna, Astra Zeneca löttyöket végleg el kellene felejteni, az eddigi tapasztalatok bőségesen elegendő okot szolgáltatnak.

Ildiko's avatar

Mindezt úgy, hogy diktatúra van, egészségügy meg lassan már nincs.