7 Comments

Már évekkel ezelőtt is voltak - sajnos teljesen reális és ijesztő - leírások arról, hogy a súlyos autizmussal érintett családoknak mi a sorsa. :-( Saját bőrön is megtapasztaltuk, sajnos benne voltunk mi is. Nekünk sikerült nagyrészt kikerülni belőle, egy különleges kezeléssel, de...

A blogomban írtam minderről és gyűjtöttem is információkat. Akit érdekel, pl. a családfunkciók globális pusztulása: Vicces buli habbal? Ilyen az élet, ha van súlyos (SNI) autista a családban

https://autizmus-x.blogspot.com/2017/07/vicces-buli-habbal-ilyen-az-elet-ha-van.html

Expand full comment

Legeslegfontosabb hogy iszonyatosan becsüllek ezért a harcért amit végzel Angelika. Hiánypótló és nagyon fontos. A gyerekek mérgezését meg kell állítani.

Egy dolgot viszont hozzátennék ehhez az egészhez. Szerintem a probléma ennél sokkal mélyebb. Lehet hogy korábban ez egy ritka dolog volt, de azért is mert ez nem volt prioritás. 40-50es de még a 60as évek is a közvetlen túlélésről szóltak, az autizmus az agy szofisztikáltabb részeit érinti, a század közepe meg kőkemény túlélés, hüllőagy program volt.

Ha megnézem a mostani 50+ generációt akkor azt látom, hogy bár nincsenek diagnosztizálva, de 10ből nagyon minimum 7 ember autisztikus tüneteket mutat. EQ zero, figyelemkontrol zéró, Ego 100%. Sok tekintetben hasonló mint a névtelen postoló által leírt gyermek viselkedése.

Ennek a generációnak kéne most nagyszülőként viselkedni. 10ből nagyon minimum 7, nem tud. Sajnos azt kell mondani hogy "hardware" problémáról beszélünk.

Érdemes a biologikus szemléletmódban elmélyedni, (kérekállományi konstellációk) és megérteni, hogy az autizmus előállhat mérgezéstől, de előállhat az agy 2 oldalára becsapódó érzelmi konfliktustól is. (bosszankodás, és terület féltési konfliktus egy ijesztő valami miatt)

Egy ennyire sérült 50+ generáció találkozása az unokázással önmagában generál egy csomó olyan konfliktust amelyik okozója lehet az autisztikus tüneteknek. Szülői burnout => szülők nem számíthatnak érdemi segítségre, folyamatos stressz feszültség reggel6tól este 10ig, folyamatos bosszankodás stb. Nincs érzelmi feltöltődés.

Illetve van ennek egy olyan oldala is hogy a szülő rápörög az oltásra, érzelmi feszültséget generál belőle, ez átragad a gyerekre. Bosszankodás a szar oltás miatt, és félelem hogy elvesztem a gyerekem, ha elég intenzív a konfliktus akkor az injekció ténye okozhat az agyban olyan konstellációt amelyik táptalaja az autizmusnak.

Vázlatosan írtam le elnézést kérek, de ez egy több napnyi tananyag.

(2 kisgyerek szülő, ún. autoimmun betegségből gyógyult)

Expand full comment

Legnagyobb lányom az előző hisztéria idején, 2011-ben olttatta be magát AKKOR várta a gyermekét aki jelenleg 12 múlt és évek óta hatalmas probléma a figyelemzavar, nem akármilyen szinten :(

Expand full comment

Nekem Down-szindrómás gyermek adatott legelsőként.. és jobb ember lettem ettől a próbatételtől.

De az autista gyermek érkezésétől félnék.

Még az Asperger-szindrómától is - pedig azzal szinte normális az ember.

Legyen megint nagyon-nagyon ritka eset az autizmus.

Sok erőt és kitartást hozzá Angelika.

Expand full comment
Apr 14·edited Apr 15

Köszönet és egy filmajánló (még mindig) olvasóknak és bíráknak. Sajnos ezt nem vetítették nyilvános helyeken, de sosem késő: https://angelikamihalik.substack.com/p/ne-nezd-meg-x-aktak-oltas-23?utm_source=profile&utm_medium=reader2

https://odysee.com/@Raynor9899:2/Beoltva:3

Expand full comment
author

fent van a substackomon jobb minosegben, itt ezen, 3 reszben.

Expand full comment

Érdemes lenne kutatást végezni, hogy mikor és mi változott a kötelező oltások terén. Amint arról többször is szó esett, a "hagyományos" oltások is okozhatnak maradandó károsodásokat, de mégis, a növekvő számok mögött valami egész más lehet. A mai szülők, nagyszülők generációjának nem volt ennyi problémája. Minden bizonnyal több frontos támadásnak lettünk az áldozatai, beleértve a több és továbbfejlesztett kötelező oltások, kemikáliák tömkelege a mezőgazdaságban, élelmiszeriparban, gyógyszeres kezelések kiterjesztése újonnan diagnosztizált kórokra.

Expand full comment