34 Comments
User's avatar
Nagyváradi Józsefné's avatar

Végigolvastam. Végig. Hogy lehet ezt épp ésszel olvasni, azaz értelmezni? Vagy is ez borzalom. Vagy is itt tapintható a sátán. Itt nem csak megjelenik. Tevékenykedik. Nem tudok más következtetésre jutni. Nem tudok másra jutni. Nem. Semmi másra csak a sátan ,mint eseménysor vége a konzekvencia végkövetkeztetése. A gondolatsor vége a teljes őrület. Ausztria hogy jutott el oda vagy,hogy nem indult el ide erre a (nalunk)kialakult helyzezre?

A jog.

Az erő. Itt azt látom , erővel csinálják. Ahol az erő oda minek a gondolkodás?

Nehéz szavakat találni.

Mi kell vagy mennyi befektetett energia, ima, jó akarat szellemi.mennyiség kell ahhoz,hogy a talibok felismerjék ,hogy rombolnak?

Szakáts Arpád azt mondta az energia nem vész el. A befektetett energia az írás a szellemiség ha reménytelen is a helyzet kesőbb beerik,mehtérül. Hát legyen úgy! Én is ezt vallom.

Ahol tudom terjesztem is a tényeket .

Ámen!

Ray Horvath, "The Source" :)'s avatar

Bocsánat, de itt emberek működnek, kár kiosztani a felelősséget a Sátánnak, aki persze ott van, de nem vonható jogi felelősségre...

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/have-you-noticed-that-according-to

És a szörnyűlködés nem vezet sehová... Fel kell készülni arra, ami jön, és arra is, hogy nincs jogi megoldás, de Angelika akkor is fantasztikus!...

A húgom azt mondta (és nekem jobban teszik az ő megoldása, mint Szakáts Árpádé), mielőtt 32 évesen meghalt Torontóban, hogy ha az energia nem vész el, akkor a szeretet sem veszik el. Szerintem azért van még világ, bár az utolsó napokban sokak szíve megkeményül (nem emlékszem, csak az angolra, "grow cold", de én csak egy buta amerikai vagyok, aki mindent megtesz, hogy az ő szíve kimaradjon ebből, de egyedül kevés vagyok...)...

Miért áll még fenn a világ? (A húgom az első részben van)

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/a-trilogy-of-why-the-world-people

Edit Nandarani dd Visegrádi's avatar

Azért azt szögezzük le hogy egy olyan véglény aki képes mindenki mást semmibe venni csak azért nem lesz ember mert emberi teste van... Ezek már messze állnak az embertől. Ezeket hívták régen démonoknak, mert semmi más miatt nem voltak képesek megmozdulni csak ha nekik lehetett belőle bármilyen haszon: pénz, hatalom, hírnév, megbecsülés...

Marianna Csikos's avatar

Egyszerűen az ész megállt az orvoslásban (tisztelet a kivételnek) kb. 1995 tájékán, amikor elkezdték tolni a minden ellen védőoltást szlogent. Nem tisztelik a beteget, nem tisztelik az életet, végtelenül lenézőek, nagyképűek. És mindenki hülye aki nem oltatja magát. Emlékszem hogy ismerőseim oltóanyagaival hogy rulettezett a körzetiorvosuk,mikor engedélyezték hogy mixeljék a pfizert az astrazenecaval, és a többivel, úgy hogy az orvos azt sem tudta mi a egyik fiola tartalma és mi a másiké. Az emberek mégis ezekben bíztak. Aki nem oltatta magát idióta volt. A gyerekek még betegek, sérültek, mentálisan, testileg ha még nem halnak időelőtt. Istennek ilyen terve nem volt!

Nagyváradi Józsefné's avatar

Istennek ilyen terve nem volt. Igen. Ebben reménykedünk. De hallgatom mostbéletembennelőször Dr.Bistey Zsuzsanna előadását. Nem igazán értem. De azt mondja az emberre a fény rávetül,de az árnyék ott van jelen abban a pillanatban és egyszerre. Azaz azt sugalja Isten feladata van az egyennek az embernek. Ki kall állni a jó mellett. Ha más nem szólni és terjeszteni szavakkal az igazat. Én is ezt teszem már rég. Dr.Bistey Zsuzsanna Youtube meghallgatása előtt is. Ahol lehet beszólogatok orvosnak cinikusan és hatósági embernek.Bizony ,bizony meg meg ütóm a bokám, de annyira nyomaszt az igazságtalanság és annyira nyilvánvaló, higy mást nem tudok. Így en is sokak másoknis, ismertek és ismeretlenek sok beszólogatasa idővel változást kell,hogy hozzon. 56 éves lettem. Nincs másom csak a tapashtalatom és a szavaim. Hát használom

. Beszólogatok orvosolnak. Ügyészeknek. GyámHatósagi embereknek. Ha más nem finoman elküldöm a picsaba a hazugsága miatt amit pénzért kifröcsög a szajaból. Ezt így oda momdom nekik. Egyszer csak lesz eredmény. Ha más nem 100 vagy 1000 év milva. De a szó és anak szelleme, momdandója nem vész el, csak sokára ér célba. Sokszor reménytelen. De akkor is a fényt kell igaznak tekinteni, mert a fény a valóság .És szólni az árny ,árnyékkot megemlítve az csak árnyék és nem fény. Ez az ember feladata. Embernek maradni e földön.

Ma a hatalom paragrafusai itt ebben a szuberén orszagban csak bazugságra vonatkoznak. Akkor szuverén ,ha mocskot kell védeni. Tedros és Bill Geci vakcinái azaz profit érdekeltségében azaz Pfizzer ampullák ide (orszagunkba) behozatalával szemben már nem szuverén.

Tehát fel lehet e hozni USA ban 3% a jelentett károsodás?

Nem. De fel kell.

Eredmény nem lesz.

De meg kell tenni!

Mindent be kell vetni. Minden adatot oda kell tenni.

Sok mindent lesepernek. Ahogy ismerem a birónőket (bírói kar 80% nő) azt mondja erre ez nem tartozik ide . Nem veszem figyelembe - (gögösen, és hátterbőlnutasították erre).

Azaz a bizonyíték nem bizonyíték neki ,így már. Aztán ezt lehet tovább göngyölíteni , lehet tovább kerdezősködni,hogy indokolja már meg kedves kibaszott borónő magyon tisztelt bíróság -

Miért nem tény a tény (bizonyíték) a maga számára? Hosszú játék. Isten adjon erőt !

Ez mindnyajunk érdeke.

Tisztelettel

Liliom's avatar

Bitseyiék (Ertsey Attilával) a szép szavak ellenére pont olyan szabadkőműves társaság, mint a teozófusok! Sátán szokása- 9x igazat mond, 10.-re hazudik, de azt már nem veszed észre(pedig a fontos). Na, pont ilyenek. Ha észreveszed a hazugságot (nem künnyű, mert ezek már rafináltak), akkor jó. De kérdem én, miért egy osztrákot követnek ezerrel, aki ráadásul még utálta és bunkó, büdös parasztnak is tartotta a magyarokat, mig élt? Le is írta, és ezt majmolják? Ha netán kérdezni mersz, mert vn kérésed, vagy megkérdőjelezni, (én mertem), akkor meg lerohannak vagy épp kiközösítenek. Na, ilyen csapat ez, szekta ez is. itt már lassan az lesz, hogy forditva mondják- 9x hazudnak(de azt jól körbetámogatva!) 1x talán nem. Mindig, minden izmust, irányt a nemzetek feletti szab meg, legyen az "forradalom", "szabadságharc" kommunizmus, kapitalizmus vagy épp demokratizmus, patriotizmus és még sorolhatnám, mindent és mindenkit ez az erő mozgat, a Föld egésze a színpada, egyiket se hidd el. Ez itt egy torz világ, egy abberált, beteg emberképpel, de azért, mert a mozgatója is az! Ez bizony nem a Teremtő.

Hal Ce's avatar

Örömmel olvastam a hozzászólását, pontosan így van, ahogyan írja: én úgy nevezem, hogy "hamis prófétákkal" vagyunk körülvéve, az igazságok és a hazugságok közti eligazodás pedig mára embert próbáló feladattá vált. Nekem két módszerem van erre. Meggyőződésem szerint _minden_ világnézet se több, se kevesebb, mint kétféle(!) kategóriába sorolható. Az egyik típusa, amit lehet például szakrálisnak vagy természetinek nevezni, aminél Istentől vagy ami ugyanaz, a természettől van levezetve és alárendelve minden, és számunkra szükségszerűen ez jelenti a tökéletest. A másik típus pedig, amit lehet például sátánistának, antikrisztusinak, vagy marxistának ("a lét határozza meg a tudatot" ugye...) nevezni (de például Drábik János talmudistának is nevezte), az egyén saját önzésére épít, mindeközben persze tagadva a mindent magába foglaló isteni/természeti rendet, és/vagy annak tökéletességét. Hamvas Béla tanításai kiváló segítségnek bizonyulnak a marxizmus felismerésében: az egyik tana szerint minden "-izmus" téved, mert saját (sic!) céljai elérése érdekében leegyszerűsítve láttatja a világot (lásd pl. a híres orwelli idézetet: "négy láb jó, két láb rossz"). A marxizmus átható bűze árad mindenből, ahol a kooperáció helyett "verseny"/"harc" ("békeharc”, „kultúrharc”, „osztályok harca”, „generációk harca”, feminista „nemek harca” stb.), "fejlődés"/"haladás", "demokrácia"/"tolerancia" és hasonló dolgok jelennek meg.

A "hamis próféta" pedig ott bukik le, hogy a magamutogatáson és/vagy a pénzkeresésen kívül nem akar semmit: nem szervez maga köré csapatot, és hiányzik a valódi "termék". Én nem vagyok rest emailt írni bárkinek is (és ugyanígy válaszolni is emailekre), és megdöbbentően sok esetben tapasztalom, hogy még csak nem is válaszolnak: pedig 100%-ig biztos vagyok benne, hogy finoman szólva nem árasztanak el senkit sem az értelmes kapcsolatfelvétel céljából írt levelek. Ha ide írnék egy listát, hogy kikkel hogyan jártam, talán el sem hinnék. Angelika egy ritka kivétel, rá igaz az antik bölcselet, miszerint "nomen est omen" :-)

Ray Horvath, "The Source" :)'s avatar

Teljesen igaza van abban, hogy minden csak ködösítés... (Bocsánat, a kevés tapasztalatom sokkal régebben Magyarországon az volt a tegeződésről, hogy "Ne tegezz, mert lekurvázlak." :) Semmit személyes nincs itt szánva.)

A világtörténelemben SOHA nem győzött paraszt- vagy rabszolga felkelés. Az egész, amikor néha történt, csak az uralkodókat cserélte ki...

Mi a szabadság? Nagyjából nem más, mint egzisztenciális döntés, amit a legtöbb ember soha nem hoz meg, mert a korai kondicionálását követi:

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/freedom-is-what-freedom-does-but

Miért nem tiltakozott a sok-sok ember, amikor szájkosarat raktak rájuk, mint a veszett kutyára (ja, a veszettség is kitalált betegség https://rayhorvaththesource.substack.com/p/something-must-give-when-everything)

Minden gnosztikus mozgalom a Sátántól való...

A probléma, a magyaroktól függetlenül egy kicsit komplexebb:

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/who-rules-the-world

A "magyaros" kiszólásoknak az égvilágon semmi értelme nincs, nem vezetnek sehova, csak tovább megosztják az embereket (nem mintha ez lehetségesnek tűnne a magyarok között, de én csak egy buta amerikai vagyok, aki tud magyarul). Magyarország kihalási statisztikája már 1999-ben meghaladta a küszöbértéket, amely alatt egy népesség kihalása megfordíthatatlan...

Szerintem a magyarok, mint a kínaiak is, előképezik, hogy az utolsó napokban mi lesz. Bocsika, ami máris folyik...

Andi61's avatar

Azért, mert te gyűlölsz mindenkit, aki nem olyan, mint te, és ráadásul nem is ismered azokat, akikről beszélsz, talán jobb lenne, ha előtte tájékozódnál, mielőtt leköpsz valakit, és a sárba taposod!

Liliom's avatar

Mennyi harag van benned?! Át lehet ám forditani megértéssé, szeretetté, türelemmé, hálává. Csak rajtad múlik. Ehhez tanulni kell (mert bizony mindent tanulnunk kell a legelejétől fogva, ahogy megszülettünk) ,aztán tudni kell a sok információt megkülönböztetni (az igazat a hamistól) és még ez sem elég, hanem a sajátunkat hozzátenni, mert ez a "hozzáadott érték", addig csak adathalmaz, információ sokaság. "Követni", elfogadni bármit, bárkit lehet, ezt nevezik tömegnek, gondolkodni, megérteni ("megtérni") már nehezebb , de érdemes, azt gondolom. Mindig a "szándékot" kell figyelembe venni, mert az indítja el a tetteket is. Ez a "gyűlölet" szó mostanság divatos lett, bárki használhatja, én mégsem teszem, mert nem gyűlöltem soha senkit, nem is fogok, ugyanis pusztító egy érzés lehet, én meg nem vagyok sem magam, sem más ellensége (ellentéte már lehetek, mert mindenkiben benne van az ellen tett is). Bölcs ember nem használ ilyen szavakat, mert értelmetlen, ellenben nem hallottuk a saját meglátásaidat, pedig az a lényeg. Osszuk meg egymással, mert mindenből lehet tanulni. Áldott, békés, szép napokat kívánok Neked kedves Andi!

Hal Ce's avatar

Ertsey -> Makovecz -> Rudolf Steiner, antropozófia, teozófia, okkult, Waldorf, Helena Petrovna Blavatsky stb.

Ha ennyiből nem világos, hogy ez egy marxista-sátánista vonal, akkor kár is magyarázni.

Andi61's avatar

Jesszus! :( Nagyon nem vagy képben! Sajnállak! :(

Hal Ce's avatar

Régen az volt a mondás, hogy: "chercher la femme". Ez mai változatban így hangzik: "chercher le juif".

Ray Horvath, "The Source" :)'s avatar

Hát, ami az álorvostudományt illeti, az már jó 100 éve uralja a terepet. Sajnos a legtöbb orvosnak halvány gőze sincs, hogy mi folyik.

Ráadásul a kompartmentalizáció hozzájárul az orvosok hülyítéséhez:

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/compartmentalized-medicine-turns

Persze az nem áll meg ott...

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/compartmentalization-as-a-psyop

Bocsánat, én nem tudom, Istennek milyen tervei voltak/vannak, de annyiban biztos vagyok, hogy Ő csak azért teremti az embert, hogy az boldog legyen...

Andi61's avatar

Úgy tűnik, manapság a medikusokat nem valódi orvosoknak képzik ki, hanem gyilkosoknak, akik jóhiszeműen ki is tanulják a sátánizmus szakmát. Amikor kész a tanuló, a nagymester fel is használja őket saját aljas céljaira, a törvényesített gyilkolásra.

Angelika Mihalik's avatar

ezek nem medikusok. Ezeket alapellato gyermekorvosoknak es haziorvosoknak szolo webinaron mondtak....

Andi61's avatar

Köszönöm. Akkor a helyzet még rosszabb. :(

Nagyváradi Józsefné's avatar

Pár napja ezt a szót , fogalmat boncolgattam itt.

Oltó.

Oltó?

Oltó orvos. Mióta van ez a szó? Mióta van ez a fogalom? Az egy specifikáció?

Különleges tudást igényel?

Azaz mondjuk példának, olyan, mint a bőrgyógyász?

Oltani, szúrni nővérke is tud.

Sőt egy leszerelt bunkó katona is. Orvos kell oltáskor a nővérke mellé?

Miért?

Akkor valójában nem olt. Felügyel. Hát ha a nővér emberi, azaz ember és mosdóba nyomja a halált! Tehát felügyelő ,nem "ótó". Katonai buszok is jártak COVID protokol idején.

Megálltak bizonyos helyeken COVID hiszti alatt.

Már akkor is nevetséges volt az ótóbusz kifejezés.

Ótóorvos, ótóbusszal.

Római birodalomban Caligula meg a lovát is kinevezte miniszternek. Amikor a hatalom a, birodalom haldoklik a legképtelenebb jogszabályokat is beveti, almalmazza.

Marianna Csikos's avatar

Ez így van hiszen az összes orvosképzőt, gyógyítókat képző iskolákat a Rockefellerek becsukattak, mondván majd ők alapítanak orvosi egyetemet,ahol egységes képzést írnak elő. Eleinte a gondolkodást nem tiltották, manapság már abszolút tilos. Viszont olyan egót nevelnek beléjük, ami több emberöltőre elegendő lenne..De tudás: sűrű fizikai test működése, a felállított normák az test értékeire, és ha eltérés van a normákhoz képest, akkor melyik gyógyszert kell életfogytig felírni. Sajnos ennyire

Janko Zsofia's avatar

OLVASD!

TED talk 2010.02.21. YT.

INNOVATING TO ZERO

MIK AZ UJ TIPUSU OLTASOK

CÉLJAI? DEPOPULACIO!

ELMAGYARAZZA

B.G.! HIGGYEN A FÜLÉNEK!

NEKI HIHET MINDEN BIRÓ!

Éva Erzsébet Beke's avatar

Ugyanezt jelenti ki egy 2011-es újság címlapon, amit valaki megőrzött aztán gondolom még sokan mentették, másolták, mert nekem is megvan.

B. G-vel készített képes, szerkesztett lapon ez a szöveg áll : 'amikor azt mondta, hogy a világ lakosságát 10-15 %-kal lehetne csökkenteni oltásokkal, annak melyik részét nem értetted?"

Ray Horvath, "The Source" :)'s avatar

Lehet Magyorországon bizonyítéknak bemutatni az amerikai VAERS-t?

Ott is csak kb. 3%-a van lejelentve a sérülésknek és a haláleseteknek, és azokból csak kb 3%-ra adnak kártérítést (az adófizető pénzéből, mert a gyártók immunisak a jogi perekre), de az, hogy adnak kártérítést, önmagában bizonyítja a törvény előtt, hogy az injekciók károsak. A másik lehetőség az ampullákban levő mérgek bemutatása a bíróság előtt, megerősítve azzak, hogy sok közülük akkumulálódik a szervezetben, mások pedig akár évtizedekkel később okoznak rákot meg miegyebet...

Már 2021 novemberében világos volt a VAERS nyilvántartásában (amit utána visszamenőéleg megváltoztattak, de nem olyan mértékben, hogy nem használható bizonyítékként), hogy az injekciók károsak és halált is okozhatnak, ráadásul ez itt az USA-ban ciklikusan folyt le, és a ciklusok függetlenek voltak attól, hogy ki volt a gyártó:

https://rayhorvaththesource.substack.com/p/proof-of-genocide

Angelika Mihalik's avatar

itt is. 1-10 szazaelk kozt

Ray Horvath, "The Source" :)'s avatar

Tehát ott is az van, ami itt: a bíróságok voltképpen csak a hatalmat szolgálják? :(

Janko Zsofia's avatar

TED talk 2010.02.21.

Innovating to zero.

Higgyen a fulenek!

Praczu Zsolt's avatar

Hihetetlen, mekkora lélek erő van magukban, hogy ilyen mélyen gonosz emberekkel szemben nyugodtak tudnak maradni! Ez valami elképesztő, ami ezzel az egész sátáni oltás dologgal kapcsolatban történik!

Isten aldja meg magukat Angelika! 🙏

Demeter Rozália's avatar

Mi a neve ennek a nyomorult, gerinctelen ügyvédnek?

Liliom's avatar

Köszönöm az írást Olvasom is a hsz-eket... irhatnék bármit, de tegnap elém jött egy cikk, ami összeszedegette a szerinte "legjobb " idézeteket a "világ vezetőitől" a népességszabályozásra. Hát vannak benne nagyon gonosz, kevésbé gonosz gondolatok, de olyat nem találtam, ami nem az. Itt olvasható pár. Ami az elképesztő hogy ez folyik, nem kell feltételezni, mert működik. Ja, hogy már nem is nagyon tagadják? Nincs értelme a kovidfasizmus után, ahol leszerepelt az emberiség, bármit megcsinálhatnak velünk, és meg is teszik, nem kell ehhez már injekció sem! 2027-re pl Svédországban már nem csak a 80-70-60 év felettieknek lesz "kötelező" az eutanázia, hanem bárkinek az lehet, ha a társadalomra károsnak találják(a bírák között már egy erkölcsös nincs és nagyon jól fizetik őket most már nálunk is, idéntől) Ráadásul úgy, hogy "maguk kérjék"! Pl egy 24 éves lány maga vette be a méregkapszulát, amit felírtak neki, mert depressziós lett valamiért, és kijelentett "nincs értelme az életnek". Azonnal felajánlották neki , hogy akkor nyelje csak le. a kapszuéát, ez a megoldás! Meg is tette, a szülők perelte, a bíró meg a lánynak adott igazat. Pont. Az időseknek már 61 év felett felajánlják a statisztált halált, sokan választották, főleg Kanadában és mind fehér. De a sérült gyerekek szölei is 1 éves kortól "kérhetik" a gyermekük meggyilkolását, Belgiumban 12 éves gyerek, ha kéri, akkor meggyilkolják (csak egy kapszulát kell bevenni ám már, fel is irják) nem kell a szülői belegyezés sem. ...és még folytathatnám, nem, nem mese, 2027-re bárkire kiterjeszthető ez, 2 "orvos" jóváhagyása kell, semmi más, őket meg ezért fizetik. Volt amelyik dicsekedett, hogy már 4-500 embert gyilkot meg...értitek, hogy ezen józan ésszel már nem lehet segíteni? Ja, és ha nagyon sokat ellenkezel, akkor 2 év múlva egyszer csak megjelenik egy szürke autó, és megkér, hogy vedd be a kapszulát, ha nem akkor "besegítenek". Ny-Európában már utolsó partikat rendeznek a gyereke a szülőknek, és a végén együtt élvezik a kapszulabevételt... a fiatalokat azzal tömik, hogy az öregek teher nekik, vagyis vegyék rá őket, hogy legyenek öngyilkosok, "államilag engedélyezetten", mindenkinek "jobb igy", az időseket, (de már nem csak azokat!), meg e-mailokkal bombáznak, hogy ne legyenek teher a társadalomra, most még dönthetnek, haljanak már meg "emberhez méltóan", de most ám, csak egy kapszula! és akkor lehet mazsolázni, mi mindent találtak ki nekünk. Kovid? Ehhez képes egy lágy gondolat. LEGJOBB IDÉZETEK A VILÁG „VEZETŐI”-től, akik elismerik a NÉPESSÉGSZABÁLYOZÁS szükségességét https://www.napitema.com/2025/01/legjobb-idezetek-vilag-vezetoi-tol-akik.html Azt kell megérteni, hogy vagy szörnyen- mint Palesztinában a zsidók, vagy épp ukrajnában az ukránzsidó fasiszták irtják, mészárolják le az embereket, (Afrikáról nem is beszélve) - vagy alattomosan (mindenbe mérget téve) vagy eutanázával-egyenlőre ajánlottan, 2 év múlva kényszeritve bárkit, de mindenképpen ki fogják irtani az emberek 80-90%-át. Egyetlen módon lehetne megakadályozni- ha mindenki összefogna, de ez ugye hiú ábránd, hisz épp maguk kérik a "kegyes halált" igy vagy úgy. Megoldás a párhuzamos társadalom, de gyorsan.

Edit Nandarani dd Visegrádi's avatar

Nos ebből látszik hogy mi lesz a sorsuk azoknak akik egoista hatalom mániások és most sok helyen mint "orvosok" vannak jelen, van egyfajta tudásuk de az csak akkor van használva ha azt engedélyezik... Nem olyan régen hallottam az őszszakállú "jógitól" (attól őszült meg hogy megölte a feleségét egyetlen gyermeke Anyját, akinek a testvérével is hemperget és a mai napig együtt van), hogy azt mondta egy WEF gyűlés után hogy "....az emberekkel van a baj ebben a világban...." Hát az ő agyával van a baj nem az emberekkel... Kb ugyanezt lehet ezekről is elmondani, rövidlátóak és Nagyboldogasszony dühös aspektusa full ezen nevet hogy nem látnak tovább... Egyszóval szar van a köbön és az emberek alszanak....