Ebben a videóban és anyagban nagyon röviden összefoglalom:
I. Mit lehet tudni a tüskefehérjéről;
II. Mit injektálnak a génterápiások testébe (Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Szputnyik, Novavax és Janssen);
III. Az injekció beadatása mit okoz azoknak a testében, akik beadatták azt;
IV. Mi a következménye annak, hogy egyre több olyan ember van, akiben ez a dolog dolgozik;
V. Én magam mivel védekezek ez ellen – mivel erősen kitett vagyok amiatt, mert a férjem háromszor oltott.
Nem vagyok orvos, ezek nem orvosi tanácsok, hanem személyes megfigyelések, a saját véleményemet tükrözik.
I. Mit lehet tudni a tüskefehérjéről:
Egy mesterségesen előállított kórokozó prion tulajdonságokkal rendelkező, toxikus fehérjéje, amely fertőző és az embereket megbetegíti.
Manfred Eigen ebben az interjúban szinte prófétikus dolgokat mondott. Eigen biofizikus és kémikus volt, 1967-ben megkapta a kémiai Nobel-díjat a rendkívül gyors kémiai reakciók terén elért eredményeiért.
„Az emberek sokszor a nukleinsavval érvelnek, mert nem tudják elképzelni, hogy RNS nélkül akármi is képes lenne autokatalitikus1 módon sokszorozódni, ez azonban egyszerűen nem igaz. Újonnan elvégzett kutatások szerint vannak olyan fehérjék, amelyek autokatalitikusan sokszorozzák meg önmagukat. A nukleinsavhoz képest ezek a fehérjék mások, mivel önmagukban hordozzák az autokatalízist. Akár lehetne is készíteni egy olyan specifikus fehérjét, amely önmagával kötésbe kerül és így kedvez a saját termelésének.
A lényeg az, hogy a prionfehérje egy formában az emberben is benne van. Ez a szekvencia... vagyis ez a gén az embernek a saját génje. Viszont a fertőző fehérje felépítése, szerkezete különbözik a nem fertőző gazdaszervezet által létrehozott formától. Tehát ez azt jelenti, hogy más. Nos, a gazdaszervezeti változatnak rengeteg alfa hélixe van, egyfajta spirális struktúra, míg a fertőző forma, a prionnak nevezett fehérje sokkal több béta struktúrával rendelkezik, ezek egymás mellé hajló szálak, és ezért másképp viselkedik a sejtben. A probléma az, hogy valami olyasmi okozza a fertőzést, ami alapvetően, az eredeti szerkezetében azonos a saját gazdaszervezeti fehérjéddel, szekvenciáiban, de ez a fehérje áthajtogatódik a fertőző formává. Az is megtörténik, hogy a fehérje innentől megszabja a másik fehérje formáját, átmennek a fehérjék az egyik alakzatból a másikba, és úgy tűnik, ez kiváltható.
A prionoknál egyetlen alegység nem képes autokatalízisre. Legalábbis, ha úgy hoznánk létre az autokatalitikus mechanizmust, hogy csak egy alegységet használunk, annak eredményekképpen vagy mindannyian megbetegednénk, vagy egyikünk sem lenne beteg. Hogy értem azt, hogy megbetegedés?
Ha kórosan hajtogatódott fehérje okozza a fertőzést, a lényeg abban van, hogy mi a gyorsabb. Annak a lebomlása, ami fertőzi a szervezetet, vagy a másik, normál, nem hibás fehérje autokatalitikus keletkezése? Vagy az egyik gyorsabb, vagy a másik gyorsabb. Tehát, még ha valakit valami erősen megfertőz, ha a metabolikus bomlás gyorsabb, akkor nem árt neked, míg a másik esetben, ha a hibás fehérje autokatalitikus átalakulása gyorsabb, akkor mindenki megbetegszik. És akár ki is lehet ezt számolni, a mennyiséget, mennyi jut be és az autokatalízis sebességét is, hogy mikor betegít meg. Például a Creutzfeldt-Jakob-kórban ez a helyzet, anélkül, hogy fertőző ágens kerülne a szervezetbe.”
Mi köze ennek a tüskefehérjéhez?
2022 januárjában jelent meg a tüskefehérje eddigi legrészletesebb elemzése, amelyik megállapította, hogy egy szakasza az rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amivel a prionok. És ezt a prion régiót is beépítették a génterápiós injekciókba.
Tehát ezt injektálják az emberek testébe, és még a következő dolgot:
II. Mit injektálnak a génterápiások testébe (Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Szputnyik, Novavax és Janssen);
A) Mit tartalmaznak a fiolák?
Két, egymástól függetlenül történt, hitelesített laborban elvégzett elemzést mutatok be röviden.
Nagase doktor Kanadában él, intenzív osztályos és sürgősségi orvos, emellett sejtbiológia és élettan is a szakterülete. Kirúgták az állásából, mivel a kovidos betege terápiájában alkalmazta az ivermektint.
Sikerült egy Pfizer és egy Moderna fiola tartalmát kielemeznie elektronmikroszkóppal és ezt találta. A hidrogént az elektronmikroszkóp nem észleli.
1. fiola: Moderna.
Szén, oxigén, kálcium, szódium, magnézium, aluminium, szilikon, kén, klór, az egyes alakzatoknak kicsit eltér a formája. Kristály, nanoszféra-gömb és nanofiber formát vesznek föl.
Ami lényeges, nincsen benne sem foszfor, sem nitrogén. Ami minden biológiai anyagban benne kell legyen. Azaz nincs benne mRNS, DNS, semmi élő.
2. fiola: Pfizer
Szén, oxigén, sódium, klór, szilikon, tulium, Tehát ezek a polimofrok szénből és oxigénből állnak túlnyomórészt. Ezek is kristály, nanoszféra és nanofiber formát vesznek fől.
Ebből arra a következtetésre jut, hogy ez bizony grafén.
Dr. Kevin W. McCairn Japánban élő neurodegeneratív, ezen belül prion- és amiloidózis betegségekkel foglalkozó orvosbiológus kutató.
Ő is elemzett két fiolát, nem csak elektronmikroszkóppal, hanem Ramen spektroszkóppal is.
Ugyanazt találta bennük, mint Nagase, azzal az eltéréssel, hogy ő a tulium ritkaföldfém helyett titániumot talált. Megjegyzem, a ritkaföldfémek UV fényben világítanak, ami azt jelenti, hogy annak a testében, aki megkapta ezeket, láthatóak megfelelő körülmények esetén.
Ő is megállapította, hogy nincs bennük biológiai anyag, mRNS vagy DNS.
Viszont szerinte a szilicium miatt az, amit az emberek grafénnak néznek nem grafén, hanem ez az egész a lipidnanorészecske, amibe az mRNS lenne burkolva, ha lenne benne.
Ellenőriztem az állítását. A lipid nanorészecskében is van minden esetben foszfor és nitrogén, tehát rákérdeztem tőle, mire alapozza, hogy ezek a lipid részei, hiszen nincsen benne foszfor és nitrogén, Azt válaszolta, igazam van, a jövő héten visszamegy a laborba és több fiolát is megvizsgál.
Egyébként nagyon ki van akadva azokon a hatásvadász anyagokon, amik terjednek, megnéztem körülbelül 5 órányi anyagot az oldalán – és igen, egyetértek vele, nincsenek benne hidrák, nincsenek benne pengék amik szétvágják az erek falait meg ilyen ostobaságok.
B) Mit szednek ki az emberekből?
Ezeken a képeken olyan kötegeket láthattok, amiket halott emberek ereiből szedtek ki. Sajnos szövetmintánk nincsen. Látható, hogy sem színben, sem struktúrában nem egyformák. Ennek oka Karikó Katalin munkásságában kereshető, mindemellett ez a Mindenható gondoskodása is. A lényeg az, hogy a beadott genetikai anyagnak amint elkészültek a tüskefehérjék, meg kellene semmisítenie magát, azonban a Karikó Katalin által feltalált módszer miatt kicseréltek néhány szakaszt a genetikai szálban. Ennek következtében egyrészt a genetikai anyag, az mRNS/DNS nem semmisíti meg magát, hanem szakmányban gyártódik a fehérje, egy terminátor kód. A másik pedig az, hogy emiatt a csere miatt nem mindig tüskefehérje képződik, hanem mindenféle ismeretlen fehérje. De mind prion.
Viszont emiatt nem tud kialakulni az, amire a kis grafén nanorészek szolgálnának, a fehérjének és az előbb látott kis szerkezeteknek egy grafén-fehérje mátrix-szá kellett volna összeállnia – erre vannak tanulmányok, hogy ilyen mátrixokat már készítettek. De nem a szép megtervezett tüske alakul ki, hanem egy káosz lett, amit itt láthattok is.
III. Az injekció beadatása mit okoz azoknak a testében, akik beadatták azt;
Mint tudjuk, de megismétlem, az injekció beadását követően a sejtek elkezdik termelni ezt az emberi testtől idegen tüskefehérjét, benne a prion rédióval, azaz az emberi sejtek gyakorlatilag priont termelnek. Ráadásul Karikó Katalin munkásságának köszönhetően nem csak tüskefehérjét, hanem mindenféle más, eddig soha nem látott fehérjéket, de mind prion. Ezek a fehérjék képesek kölcsönhatásban lépni az egészséges, az emberi testben lévő prionokkal, és ez kialakítja a prionbetegséget az emberekben.
Ebben a részben látni fogtok jelenetet prionbetegekről – lesz köztük állat is, két majom, akiket McCairn doktor vizsgált, mindketten örökletes prionbetegségben szenvedtek. És mindegyik prion-amiloidózis beteghez kapcsolok egy oltáskárosultat is, akiknek nincs diagnosztizálva a betegségük.
IV. Mi a következménye annak, hogy egyre több olyan ember van, akiben ez a dolog dolgozik;
Tüskeszórásnak, vagy sheddingnek nevezik. Ez azt jelenti, hogy ezek az emberek, akikben dolgoznak a prionok, azokat kilélegzik, benne van a verejtékükben, a vizeletükben, a székletükben, a köpetükben, vérükben, gerincvelői folyadékban, nyirokfolyadékban. És ezek exoszómákban, nanovezikulákban vannak. Azoknak a rakománya – azaz kiszórják, mi belélegezzük.
V. Én magam mivel védekezek ez ellen – mivel erősen kitett vagyok amiatt, mert a férjem háromszor oltott génterápiával
A gfarénnanon kívül sajnos a prion igaz lehet azokra is, akik oltatlanok és longkovidosok és nem pusztult ki belőlük a vírus, mivel maga a tüske Karikó munkássága stb. nélkül is prionjellegű (is).
Mind az oltottaknak, mind a szórásnak kitett embereknek több fronton kell védekeznie.
a) allergén, tehát allergia ellen;
b) gyulladást okoz, tehát gyulladás ellen;
c) toxikus és neurotoxikus, ezért detox;
d) toxikus fehérjéket termel – ezek elpusztítására kell törekedni;
e) immunszupresszáns – ezért immunrendszer erősítése.
Elmondom, én mit szedek – és nekem mit okoz a kitettség, erről egy fotó.
Köszönöm a figyelmeteket, és mindenkinek jó egészséget kívánok.
Irodalomjegyzék:
Grafén-protein mátrix fotó:
https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2016/ra/c6ra18814a/unauth
https://www.mdpi.com/2076-2607/10/2/280/htm
Amiloid vérben: Ryan Cole és Steve Krisch beszélgetése, ezen belül a végén amiloid fehérje magyar felirattal: https://www.angelikamihalik.com/452020490
Balzsamozókkal beszélgetés, magyar felirattal:
Legalább 4 hónapig termelik a tüskefehérjét – Pfizer: magyar felirattal:
cikk hozzá tudományos publikáció: https://www.angelikamihalik.com/450962071
Tudományos publikációk a tüskefehérje amiloid jellegére:
Nem csupán tüske képződik, hanem egyéb, torz fehérjék is:
Tudományos publikáció:
Amiloidózis tüskefehérje:
https://www.medicalnewstoday.com/articles/318725#IAPP-in-type-2-diabetes
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4286994/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3346691/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8374125/
https://pubs.rsna.org/doi/full/10.1148/radiol.2020203132
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/dth.14951
https://insightsimaging.springeropen.com/articles/10.1186/s13244-021-01144-w
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/jev2.12112
https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/ATVBAHA.118.311576
https://ashpublications.org/blood/article/115/15/2985/26865/Fibrinogen-amyloidosis-the-clot-thickens
https://liu.se/en/news-item/mojlig-mekanism-bakom-gatfulla-symtom-vid-covid-19-upptackt
Boncolások:
https://ccforum.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13054-020-03218-5
Amiloidózis, amely nem specifikus tüneteket mutat és minden vizsgálati eredmény „normális tartományban” van:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7132166/
Amiloidózis Alzheimer – mint az erek betegsége:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2895773/
https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/01.str.0000014421.15948.67
Amiloidózis a szívben
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15964086/
https://www.hindawi.com/journals/cric/2022/9371818/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8518134/#
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/emp2.12723
A tüskefehérje interakcióba lép az amiloid fehérjékkel:
https://sitn.hms.harvard.edu/flash/2010/issue65/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7988450/
Membrán kölcsönhatások és toxicitás hibásan hajtogatódott fehérje oligomerek által
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fcell.2021.642623/full
Kergemarha-kórhoz hasonlóan terjedő cukorbetegség?
https://www.science.org/content/article/could-diabetes-spread-mad-cow-disease
Tüskefehérje kölcsönhatások amiliodogén fehérjékkel
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33789211/
Hasonlóságok Covid19 elleni „vakcináció” és HIV fertőzés közt
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19288202/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28212619/
Torz fehérjék (amiloidok) hosszú kovidban
https://medicalxpress.com/news/2022-05-discovery-mechanism-mysterious-covid-symptoms.html
„Oltás” utáni nyilvános szekvenálási adatokról tanulmány
https://www.nature.com/articles/s41586-021-03791-x
Átírásról tanulmány
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.12.18.473309v1
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/geo/query/acc.cgi?acc=GSE200274
Tüskefehérje-szórás exoszómákban
https://phmpt.org/wp-content/uploads/2022/03/125742_S1_M4_4223_185350.pdf
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.04.28.22274443v1
https://cdn.pfizer.com/pfizercom/2020-11/C4591001_Clinical_Protocol_Nov2020.pdf - 067-68. oldal
Gyorsított öregedés
https://www.francesoir.fr/opinions-tribunes/le-sars-cov2-accelererait-lage-biologique
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fgene.2017.00126/full
Mitokondriumok
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5321122/
Ivermectin roncsolja a mitokondriumokat és emiatt rákellenes
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7505114/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30515909/
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphar.2021.717529/full
Tetraciklinnel használva a mitokondriumok diszfunkciója nem következik be
https://shareok.org/handle/11244/330994
Mitokondriális funkció helyreállítása
Amiloidózis diagnosztikája
Gyomor-bél biopszia, deréktáji zsírpárna, csontvelő, érintett szerv biopszia kongóvörös festéssel: http://medicine2.aok.pte.hu/Hamori/117.pdf
Endomiokardiális biopszia, kongóvörös festéssel: http://cardiologia.hungarica.eu/wp-content/uploads/2021/03/PozsonyiZoltan-Szivamyloidosis-1.pdf
Fehérje Elektroforézis és Immunofixaciós Elektroforézis: https://labtestsonline.hu/tests/feherje-elfo
Biopszia kongóvörös festéssel:
https://www.karger.com/Article/FullText/508022
https://diagnosticpathology.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13000-019-0822-4
https://www.intechopen.com/chapters/80105
Különbség prionok és amiloidok közt:
http://www.differencebetween.net/science/health/difference-between-amyloid-and-prion/
Prion domének a tüskefehérjében:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35208734/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34100279/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7988450/
Készítmények fibrinképződés ellen
Kínai tanulmány preprint: https://www.researchsquare.com/article/rs-1528733/v1: Ebben leírt antibiotikum: minocycline
Heparin https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33789211/
Niacinamid: B3 vitamin
Ivermectin + tetraciklin https://shareok.org/handle/11244/330994
Artemissia: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S221323171730099X
Melatonin: https://patents.google.com/patent/WO1999048489A2/en 50-1500 mg
N-acetyl L-cysteine: https://patents.google.com/patent/US8309081B2/en
Kurkuma
Glutation
Lambrokináz 20 mg 4-6 trabletta/nap https://www.researchgate.net/publication/351132468_INCLUSION_OF_FIBRINOLYTICS_IN_THE_THERAPEUTIC_PLAN_FOR_COVID-19
Aspirin 100 – Lambrokinázzal együtt! https://www.researchgate.net/publication/351132468_INCLUSION_OF_FIBRINOLYTICS_IN_THE_THERAPEUTIC_PLAN_FOR_COVID-19
Böjt: 3-5 nap – a szervezet kénytelen „megenni” elhasználni a fehérjéket, és ezzel pusztítja őket.
Részleges böjtölés
Alvás
Testmozgás https://www.pnas.org/doi/10.1073/pnas.0609202104
https://drjessesantiano.com/author/dr-jesse-santiano/
https://www.pnas.org/doi/10.1073/pnas.0609202104
https://www.cancer.net/cancer-types/amyloidosis/diagnosis
https://www.karger.com/Article/FullText/506617
https://www.webmd.com/cancer/lymphoma/amyloidosis-symptoms-causes-treatments
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33789211/
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.03.21267155v1?s=03
Amiloidok bontása:
Pfizer saját anyaga: kép Jessica Rosetól: - FORRÁS:
Tüskeszórás:
https://www.wetalkyoulisten.com/play/188
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0378517321003914#f0015
Fibrinogén amiloidózisban a rögök megkeményednek: https://ashpublications.org/blood/article/115/15/2985/26865/Fibrinogen-amyloidosis-the-clot-thickens
Robert Malone a pszeudouridine-ről:
és
A tüskefehérje egy amiloid:
és itt a tanulmány: https://link.springer.com/protocol/10.1007/978-1-62703-354-1_6
Prion: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7263503/
Share this post